Traco, Koyuncu Akaryakıt’a 39.000 Litre ADR’li Alüminyum Treyler Teslimini Tamamladı.

Traco > Haber > Endüstriyel > Traco, Koyuncu Akaryakıt’a 39.000 Litre ADR’li Alüminyum Treyler Teslimini Tamamladı.

Traco, Koyuncu Akaryakıt’a 39.000 Litre ADR’li Alüminyum Treyler Teslimini Tamamladı.

Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

TRACO, Konya ve bölgesinin en köklü akaryakıt firmalarından Koyuncu Akaryakıt’a, benzersiz tasarımıyla baştan sona silindir yapı ve patentli dizayna sahip 39.000 litre ADR’li alüminyum treyler teslimini tamamladı.

TRACO, sektörde önemli yeniliklere öncü olacak, yüksek dayanıklılık ve esneklik özellikleri barındıran alüminyum levhalarla ürettiği ADR’li tanker ve treyler çözümleri sunuyor. Benzersiz tasarımıyla baştan sonra silindir yapıya ve patentli dizayna sahip TRACO Treyler, 39.000 litre hacmi ile her seferde daha fazla yakıt taşıma ayrıcalığını sektör paydaşlarına sunuyor.

En uzun otomasyon kaynağı ve büküm yöntemlerine hakim olan TRACO, ADR standartlarında kaliteli alüminyum levhayı, boylamasına tek seferde otomasyonlu kaynak teknolojisi ile birleştiriyor. Patenti Traco’ya ait olan treyler, diğer üreticilerin hazırladıklarından farklı olarak, gövdesinde çevresel kaynak olmaması ile öne çıkıyor.

Yerli mühendislerinin analizleriyle tasarım ve hafiflikte fark yaratan TRACO Treyler, ağırlık merkezinin yere daha yakın olması sayesinde daha güvenli ve daha emniyetli sürüş konforu yaratıyor. Tüm bu farklılıklar akredite test kuruluşları tarafından sahada gerekli testler ve ölçümler yapılarak ispatlanmış olmasıyla farklılaşıyor.

TREYLER yada TANKERE'Mİ BAKMIŞTINIZ?

ÜRÜNLERİMİZ
Teklif Formu