Hakkımızda

Traco > Hakkımızda

Ailemize HOŞGELDİNİZ

Mepsan ve bağlı olduğu MLB Group yenilikçi komple yakıt istasyon teknolojileri alanında sahip oldukları birikimleriyle yeni bir iş alanında daha hizmet vermeye başlıyorlar.

Hassas ve güvenilir mekanik üretim yeteneği, yüksek teknoloji içeren elektronik çözümleri ve yenilikçi geliştirmeler konusunda uzmanlaşan Mepsan Ar-Ge ekibiyle MLB Group, tanker teknolojileri uzmanı Traco markasını müşterileri ile buluşturuyor.

Akaryakıt ve LPG tankerleri ve lojistiği konusuna odaklanan Traco, Mepsan’ın 25 yıllık tecrübesi ile ilk günden ülkemizin ve çevre ülkelerin alanındaki liderliğini hedefliyor.

Bir tanker düşünün… Yüksek inovasyonun ve titiz mühendislik çalışmalarının eseri olsun. Sahip olduğu benzersiz otomasyon teknolojsiyle, her nerede olursanız olun, uzaktan yakıt kontrol ayrıcalığını size sunsun. ADR standartlarını fazlasıyla karşılasın. Özel tasarımı ve hafif yapısıyla kazancınızı katlasın. Yılın 365 günü kesintisiz servis desteği sağlasın. AR-GE uzmanı Türk mühendisliği ve 25 yıllık Mepsan birikiminin eseri olsun.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ! İletişim
Teklif Formu